50$ w dwa dni?

Witaj!

Dzisiaj mam do przedsdtawienia specjalną promocję skierowaną do każdego kto chciałby otrzymać dodatkowe pieniądze na grę w pokera. Pewnie myślisz sobie, że gdzieś jest ukryty jakiś haczyk, że np. są to jakieś wirtualne dolary, że będziesz musiał najpierw wpłacić określoną kwotę pieniędzy albo, że będziesz musiał coś kupić. Nic z tych rzeczy!

Pieniądze, które otrzymasz są prawdziwe, darmowe, legalne, nie łamią regulaminu żadnej ze stron i co najważniejsze bezzwzrotne. Będziesz mógł nawet przegrać wszystko w jeden dzień i nikt nie będzie robił z tego problemów.

Do kogo skierowana jest promocja?

Musisz spełnić tylko dwa warunki:

- mieć ukończone 18 lat
- nie posiadać konta na PokerStrategy

Jeśli nie spełniasz któregoś z tych warunków możesz ewentualnie przekazać informacje o tej promocji komuś z rodziny.

Dlaczego ktoś miałby rozdawać aż 50$?

Po pierwsze PokerStrategy to szkoła pokera, która oferuje swoją wiedzę całkowicie za darmo w zamian za to, że zapisujesz się z ich polecenia do poker roomów (czyli platform pokerowych), więc zależy im na tym aby wyszkolić jak największą liczbę graczy, którzy im są lepsi tym generują wyższe prowizje.

Schemat pobierania prowizji jest bardzo prosty i w pełni zoptymalizowany. Załóżmy, że podczas rozdania 3 graczy postawiło zakłady na łączną sumę 2$. Do zwycięzcy trafia 1.90$, a poker room pobiera 0.10$ prowizji. Następnie część tej prowizji jest zwracana do PokerStrategy. Dokładna wartość nie jest znana, ale załóżmy, że jest to 5c.

Jak widzicie te 50$ to tak naprawdę inwestycja w Ciebie, która jeśli będziesz grał zgodnie z wskazówkami zwróci się w relatywnie krótkim czasie. Więc tak naprawdę PokerStrategy nie rozdaje pieniędzy, a inwestuje w graczy!

Jak wygląda proces otrzymania bonusu?

PokerStrategy posiada polską wersję strony więc z zapisem nikt nie powinien mieć problemów. Wystarczy kliknąć w baner na dole tej strony i postępować zgodnie z instrukcjami.

Gdy już poprawnie aktywujemy konto możemy rozpocząć proces otrzymywania bonusu, który w skrócie będzie wyglądał tak:

- klikamy w "Otrzymaj darmowe 50$ na grę w pokera",

- następnie wybieramy w jaką odmianę pokera chcemy grać. Do wyboru są LH (Limit Holdem) i NLH (No Limit Holdem). Polecam tę pierwszą ponieważ jest znacznie łatwiejsza i jednocześnie pozwala na szybsze zdobywanie punktów,

- w tym momencie dostaniesz trochę materiałów do poczytania, które należy bardzo dokładnie przeczytać (myślę, że całość nie powinna zająć więcej niż 20-30 minut),

- gdy już czujesz, że jesteś wystarczająco dobrze przygotowany możesz przystąpić do Quizu. Quiz jest bardzo łatwy, a odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w otrzymanych materiałach. Co najważniejsze możesz przeglądać materiały podczas rozwiązywania zadań,

- jeśli nie zdałeś należy odczekać dzień, przeczytać jeszcze raz wszystko i spróbować jeszcze raz,

- jeśli zdałeś to należy wybrać platformę pokerową na, którą chcesz otrzymać 50$ i na której będziesz grał. Do wyboru będziesz miał TitanPoker i PartyPoker. Osobiście polecam PartyPoker na którym gram do teraz,

- w między czasie będziesz musiał też potwierdzić swoją tożsamość przesyłająć skan dowodu osobistego.

Ok, otrzymałem 50$ i co dalej?

To co zrobisz z tymi pieniędzmi zależy tylko od Ciebie. Możesz postawić zakład za 50$ i przegrać wszystko. Myślę jednak, że to nie jest optymalne rozwiązanie.

Polecam na początku przeczytanie wszystkich dostępnych materiałów na PokerStrategy dla Twojej odmiany pokera i obejrzenie kilku przykładowych filmów instruktarzowych by w momencie rozpoczęcia gry być pewnym swoich możliwości.

To co jest najlepsze w PokerStrategy to fakt, że na samym początku dostaniesz pełne kompendium wiedzy dzięki któremu będziesz wygrywającym i zarabiającym graczem. Dostaniesz kilka tabelek (polecam wydrukowanie ich i przyklejenie nad monitorem), dzięki którym będziesz zawsze wiedział jak zagrać.

Jeśli mogę coś Ci doradzić to system, który świetnie sprawdził się dla mojej osoby to jedna godzina nauki i jedna godzina gry. Myślę, że dzięki takiemu podejściu, każdy może bez problemów z tych początkowych 50$ zrobić sobie stałe źródło dodatkowego dochodu, a być może nawet zostać profesjonalnym graczem.

Zapraszam do zapisu!

online poker