Baza Wiedzy

Lista linków

 

Najlepsza lista linków jaka do tej pory pojawiła się w sieci !

 

Zbiór najmocniejszych linków jakie tylko można pozyskać.

Lista Jenota jest o wiele lepsza niż najbardziej dotąd znane tego typu listy, czyli lista Paula i Angeli

Co zawiera?

  • Zbiór polskich katalogów. Tylko najmocniejsze katalogi Page Rank 6 - 2 Ponad 1000 sztuk. Wszystkie najważniejsze polskie katalogi.
  • Ponad 800 światowych najmocniejszych for internetowych, z których można pozyskać linki dofollow. Page rank tych stron to: 9 - 3
  • Ponad 1000 polskich for internetowych. Page Rank tych for to 7 - 3 Są to wszystkie najważniejsze polskie fora.
  • Zagraniczne blogi, z których można pozyskać link dofollow. Najpopularniejsze blogi świata. Ponad 400 sztuk o najwyższym Page Rank 9 - 4. Blogi comment luv i inne z atrybutem dofollow.
  • Strony .edu .gov. Ponad 500 sztuk. Bardzo wysoki Page Rank 10 - 3. Wysoki Trust Rank, gdyż są to strony należące do instytucji rządowych oraz edukacyjnych. Zawiera fora, blogi i inne znanych uniwersytetów oraz organizacji.
  • Różne bardzo mocne światowe strony o wysokim Page Rank 9 - 3 oraz wysokim Trust Rank. Dużo znanych serwisów z których można pozyskać link. W tej sekcji dużo linków Paula i Angeli.
  • Największe światowe social media. To zbiór najbardziej popularnych stron społecznych na świecie, z których można pozyskać linki. Wysoki Page Rank tych stron 10 - 4. Te linki mają dużą moc. Google bardzo pozytywnie ocenia linki ze stron społecznościowych, gdyż na nich przebywa codziennie wielomilionowa społeczność. Dodatkowo stronami takimi możesz wygenerować bardzo duży ruch, zrobić świetny marketing. Ponad 300 najpopularniejszych stron świata.
  • Strony oparte na skrypcie WIKI. Według różnych opinii mają bardzo dużą moc. Co oczywiście nie jest prawdą. Są mocne strony wiki o wysokim PR i mocnym wskaźnikiem TR, z których linki na prawdę mają dość dużą moc. Ale jest też znacznie więcej stron wiki słabych i bardzo zaspamowanych, na które google już tak przychylnie nie patrzy. U mnie tylko najmocniejsze strony wiki. W dobie wielkiego spamowania i wirusowania wiki, pozyskiwanie tego typu linków najlepsze jest w niewielkiej ilości tylko dla urozmaicenia rodzajów skryptów, na których zbudowane są strony. Nie ma żadnego poważnego powodu by myśleć, że spamowanie wiki przynosi dobre efekty, tym bardziej, że niemal na pewno możemy się spodziewać kontrataku ze strony algorytmów google. Jak pracownicy google mogli by nie wiedzieć o wielkim spamowaniu na stronach typu "wiki niezabezpieczone".. Warto pozyskiwać pojedyncze mocne linki wiki, których nie da się zdobyć poprzez programy spamujące, gdyż są to zadbane strony, z zabezpieczeniami oraz moderowane regularnie. Kilkanaście - kilkadziesiąt najmocniejszych stron tego typu gwarantuje Ci dobre efekty, podczas gdy blast tysięcy linków ze stron zaspamowanych, niezabezpieczonych i bez porządnych wskaźników PR i TR, niemal na pewno prędzej czy później zostanie negatywnie potraktowany przez wyszukiwarki internetowe.
  • Strony oparte na skrypcie expression engine. Strony oparte na tym skrypcie i dające możliwość zakładania kont użytkownikom mają tę główną zaletę, że podobnie jak na stronach typu wiki, po założeniu konta, mamy swobodę pisania tekstu, w którym możemy zamieścić dowolną ilość dowolnych linków z anchor tekstem. Oczywiście nie zaleca się dużego zagęszczenia linków, tylko wręcz odwrotnie. W rozbudowaną treść wkomponować należy 1 - 2 linki do swojej strony lub podstron.
  • Różne inne kategorie np serwisy służące do sprawdzania strony i generujące link dofollow, polskie najmocniejsze precle, strony z ogłoszeniami na których można dodać link i sprowadzić dodatkowych odwiedzających i wzmocnić sprzedaż i marketing. Wyodrębnione polskie social media oraz te zagraniczne w polskiej wersji językowej. Polskie najpopularniejsze blogi, serwisy typu Q & A

 

Ponad 6000 sztuk supermocnych linków !!!

Najlepsza lista linków jaką można znaleźć w internecie. Tylko mocne linki polskiego i światowego internetu!

 

Cena usługi :

Lista SEO kosztuje tylko 10 zł. 

- PayPal : larry1976@o2.pl

- mBank : 45 1140 2004 0000 3802 5198 8962

Przydatna dla każdego pozycjonującego, zarówno początkujących, jak i zaawansowanych ale chcących wzbogacić swoją dotychczasową bazę mocnych stron.

Lista zawiera wiele linków, które zawierają też lista Angeli i Paula, z tym, że Angela wysyła tylko po 30 linków na miesiąc w cenie 5 $ miesięcznie.

W tej samej cenie co 30 linków od Angeli, możesz pozyskać bazę 6 tyś stron, z których można pozyskać mocne backlinki, w tym wiele pokrywających się z llistami Paua i Angeli.

Lista Paula i Angeli nie posiadają też zbioru list stron w języku polskim. Za to lista Jenota posiada bogaty zbiór polskiego internetu, to co oferują Angela i Paul i wiele więcej.

Dzięki liście mocnych linków nie musisz już spędzać godzin na wyszukiwaniu najlepszych miejsc w internecie na swoje linki.

Lista powstała z myślą o wszystkich pozycjonujących, którzy tak samo musieli spędzać długie godziny na wyszukiwaniu dobrych adresów stron, na których warto dodawać linki. Lista jest najlepsza dla początkujących w temacie seo. Gdyż wiele osób bez podstawowej wiedzy, korzystając tylko z katalogów, precli i swl-ów szybko popada w kłopoty w postaci filtru lub bana. Lepiej dodać kilka mocnych linków niż 500 linków słabych, które skutkują spadkiem pozycji w wynikach wyszukiwania.

Za pomocą listy można poznać całą szeroką gamę sposobów na pozyskiwanie linków do strony. Nie ograniczaj się tylko w katalogach i preclach, bo w ten sposób nie zdobędziesz zaufania wyszukiwarek. Różnorodność skryptów, wskaźnika page rank stron, atrybutów linków i anchor-ów to podstawa w osiąganiu lepszych wyników.

Lista to najobszerniejsza baza linków jaka dotąd się pojawiła.

Skorzystaj z formularza w celu zdobycia listy lub napisz na: KONTAKT

 

Nie będziesz już musiał wyszukiwać w google: lista dobrych katalogów, lista for zagranicznych, lista blogów dofollow, najlepsze precle itp :) Najlepiej mieć wszystko w jednym!

Moja oferta usług SEO - Adder 8

Powrót do Menu - SEO