Korzyści dla użytkowników naszego serwisu

Na codzień oglądasz reklamy w telewizji, w internecie. A gdyby tak ktoś chciał Ci zapłacić za to co i tak robisz na codzień? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś sobie tak to ten serwis jest dla Ciebie.

Uczestnictwo w programie jest zupełnie darmowe, dodatkowo na start dostaniesz prezent w wysokości 1pln. W serwisie działa 10-cio poziomowy system polecania (Poziom 1 = 15% Poziom 2 = 10% Poziom 3 = 5% Poziom 4 = 1% Poziom 5 = 1% Poziom 6 = 1% Poziom 7 = 1% Poziom 8 = 1% Poziom 9 = 1% Poziom 10 = 1%) dzięki któremu możesz zarabiać więcej zapraszając znajomych. Dodatkowo za każdego zarejestrownego poleconego użytkownika dostaniesz premię w wysokości 10gr.

Znajdziesz wiele sposobów na zarobek takich jak: Kliki VIPów - 1 gr. do 10 gr, płatne Kliki - 0,25 gr. do 0,5 gr., płatne Maile - od 0,5 gr. do 2 gr., Płatne Promowanie - 1.00 zł za 1000 Kredytek aż 9 linków promujących, płatne pobieranie, Reklama CPM - Zarabiaj Wyświetlając Banner Reklamowy, NEW! Skracaj Linki i zarabiaj do 10,00 PLN za 1000/UV.

W serwisie organizowane są różne konkursy takie jak: Konkursy Klikacza, Polecającego, Skracacza Linków, RotatoraPro. Udział w konkursach to szansa na wygranie dużych pul nagród.

W serwisie znajdziesz dużo innowacyjnych dodatków ułatwiających i wspomagających zarabianie.

Minimalna Kwota do wypłaty: PayPal - 10,00 PLN. Polski Bank - 10,00 PLN.

Uczestnictwo w naszym programie nic nie kosztuje a jesli się postarasz przyniesie Ci wiele korzyści!

Korzyści dla reklamodawcy

Nasz system pozwoli Ci w prosty sposób stworzyć kampanię reklamową twojego serwisu.

Reklama u nas to wybór z pośód wielu zestwów reklamowych począwszy od wyświwtleń banera reklamowego na naszej stronie aż po mailing.

Dzięki dużej bazie aktywnych użytkowników jesteśmy w stanie zagwarantować Ci skuteczną reklamę Twojej strony oraz sczegółowe statysyki wszystkich kampanii.

Profesiionalna i tania reklama oraz ekspresowa realizacja kampanii to nze motto. A dzięki zabezpieczenią Anti-Cheat masz pewność, że to użytkownicy oglądają Twoją reklamę.

Dzięki nam dotrzesz do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych Twoją reklamą w ekspresowym tempie.